Tiny Token Empires

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 6.60 TL
  • Boyut 140MB
  • Version 1.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma HeroCraft Ltd
Strateji oyunlarından zevk alan oyun sevenleri harika bir macera bekliyor.

Strateji oyunları tüm oyun türlerini zamanında fazlası ile oynamış artık oyun oynarken zekasını göstermek isteyen oyun ustalarının genellikle tercih ettiği oyun tarzıdır. Strateji oyunlarını iyi oynayabilmek için oyunun amacını düşmanın zayıf noktalarını iyi bilebilen birisi olması ve bu bildiği özellikleri kendi saldırı ve savunma taktiklerine iyi bir şekilde yansıtabilmelidir. Bu özelliklere sahip olduğunu düşünüyor ya da yeni bir strateji oyunu arıyorsan tamamen doğru yerdesin. 

Oyun hem tarih hem de savaş seven oyuncular için fazlası ile ilgi çekici içeriklere sahip. Oyun içerisinde eski dünya haritası üzerine yayılmış olan uygarlıklar üzerinden savaşlar, karşılaşmalar ve meydan okumalar bulunmakta. Her strateji oyununda olduğu gibi her tarafın bir avantajlı bir de dezavantajlı olduğu bölümler bulunmakta. Bunları başarı ile kullanıp düşmanın açık noktalarından faydalanmasına izin vermeyen, kısacası savaş zekasını fazlası ile kullanabilen taraf dünya hakimi olabilir.

Beş farklı büyük ülke, her ülkenin kendine ait beş farklı efsanevi karakteri, 25 general, 50'nin üzerinde askeri birim ve beş farklı oyun modu ile bu oyun tam olarak size göre. Ordunuzu kurun taktiğinizi belirleyin ve savaşa başlayın. Bu harika strateji oyununa sahip olmak için yapmanız gereken tek şey hemen indir butonuna basarak oyunu oynamaya hemen başlamak. 

Daha Fazla Göster
Tiny Token Empires indir